fbpx

Klientide tagasiside

Oled meie tootega rahul või on see sulle positiivselt mõjunud? Jaga oma kogemust meiega!

Uuringus osalesid kaks rühma: 1 rühma kuulusid kaebustega (lihaste ja liigeste valud, väsimus, seedetrakti häired, urineerimise probleemid jt.) , 2 rühmas olid kaebusteta inimesed. Earth Signature kurkumisegu kasutamise tulemusena esimeses rühmas üldise enesetunde märgitav paranemine, töövõime, uni, lihaste ja liigeste valud jäid väiksemaks või kadusid üldse ära, esines paranemisi seedimis – ja urineerimishäirete puhul. Seisundi objektiivne hindamine toimus pulssdiagnostika meetodi abil, mis kinnitas tervendamise efekti. Teise rühma kaebusteta inimestel enesetunne paranes, suuri subjektiivseid muutusi ei olnud kuid pulssdiagnostika järgi funktsionaalsed näitajad läksid paremaks.

Kokkuvõtvalt kurkumisegu meeldis mõlema rühma inimestele. Ligi 75% uuringus kaasatud inimestest sooviksid jätkata “toidulisandi” tarbimist ka tulevikus kuid tuleb meeles pidada, et tegemist ei ole ravimiga ning ei saa asendada arsti poolt paika pandud ravi. Tegemist on efektiivse “toidulisandiga”, mis aitab kaasa üldisele enesetunde paranemisele ning omab positiivset toimet koostöös traditsioonilise meditsiiniga.

Virginijus Brilis

Doktor

I  developed a  knee problem last year and was in constant pain. I  thought to give Earth Signature a try. After only ten days of use, I am now walking freely and feeling much better.

John

Oskustööline

Have been taking this blend regularly for several weeks. I don’t have any health issues, just tiredness and bloating. My energy levels have certainly improved and my appetite is better, with minimal bloating.

Mrs. Andrea Sweeney

Oskustööline

I have a history of hereditary rheumatism in my finger joints. After taking it for a few days I was completely pain-free. I would highly recommend Earth Signature High-Grade Turmeric Blend.

G.A. Cooper Walsall

Ettevõtja

Mis on kurkum?

Curcuma Longa ehk harilik kollajuur on ingveriliste sugukonda kuuluv taimeliik. Kurkumit on läbi aegade laialdaselt kasutatud nii India ja Hiina rahvameditsiinis kui ka Aasia köögis.

Kurkum on kasulik

Kurkumil, eriti selles sisalduval kurkumiinil, on mitmeid teaduslikult tõestatud tervisega seonduvaid hüvesid. Kurkum on tugev looduslik antioksüdant ja tugeva põletikuvastase toimega.

Klientide tagasiside

Me hindame kõrgelt oma klientide kasutuskogemust ja tagasisidet. Kui sa ei ole varasemalt EARTH SIGNATURE® kurkumisegu kasutanud, siis loe arvustusi mida inimesed arvavad meie tootest.

OSTUKORV
There are no products in the cart!