fbpx

Meist

Tooted mis on inspireeritud loodusest

EARTH SIGNATURE® tooted on inspireeritud loodusest ja looduslikest ravimeetoditest, mida on juba sajandeid praktiseeritud India ja Hiina meditsiinis. Me püüdleme selle poole, et tuua teieni toode, mis koosneb ainult kõrgekvaliteetsetest, naturaalsetest ja orgaanilistest komponentidest. EARTH SIGNATURE® on võtnud eesmärgiks aidata teil saavutada hea enesetunne optimaalse toitumise ja elustiiliga. Oma kurkumiseguga loome selleks ligipääsu paljudele looduslikult tervendavatele toitainetele.

Meie kõrgekvaliteetne kurkumisegu on segu kõrgelt hinnatud Alleppey kurkumist. Seda on kombineeritud looduslike ja kõrgeima kvaliteedi ürtide ning vürtsidega. Siin on kasutatud kurkumi “katalüsaatoritena” näiteks Ceylon kaneeli, kookospulbrit, apteegitilli, musta pipart, ingverit, Moringa lehti jmt. Tuhandeid aastaid on kurkumit kasutatud tema mitmete tervendavate omaduste pärast. Oma kogu spektrit katvate antioksüdantsete omadustega, aitab kurkum neutraliseerida kahjulikke vabasid radikaale (millega me igapäevaselt kokku puutume). Peale kõige selle on kurkum ka väga tugeva põletikuvastase toimega.

EARTH SIGNATURE® kurkumisegus põhikomponendiks olevat kurkumit viljeldakse eksklusiivselt Alleppey regioonis Keralas, Indias 300m kõrgusel merepinnast.   Keskmiselt 6% kurkumiini sisaldusega on see kõige kõrgema kvaliteediga kurkum naturaalses olekus.

Meie ürdid ja vürtsid on eetiliselt hangitud vastavat suurt kogemust omavate, põllumeestele orienteeritud tootjate poolt Indias. Me järgime keskkonnateadlikku, looduslikku ja jätkusuutliku tootmisprotsessi – ahel tootjalt tarbijani kätkeb endas madalamat võimalikku süsiniku jalajälge. Pakend on valmistatud ümbertöödeldud paberist, ja tootmine vastab ISO 22000 – HACCP standardile. Tagame, et kõik looduslikult vajalikud toitained, antioksüdandid ja neist võimsaim aktiivne toitaine – kurkumiin jäetaks enda algsesse orgaanilisse keskkonda. Meie toode on täiesti vaba igasugustest täite – ja lisaainetest.

Inspireeritud iidsetest looduslikest teraapiameetoditest, on EARTH SIGNATURE® tootesari ainulaadne, hästi läbi uuritud, teadusuuringutele tuginev looduslikke tervistavate toitude (või todulisandite) tootesari. Me usume, et terviklik lähenemine enda mõistuse, keha ja hinge tervendamisele võimendab Teid kasu saama looduslikest koostisosadest, et rünnata neid igapäevaseid inhibiitoreid, mis füüsiliselt ja emotsionaalselt takistavad enese täieliku potentsiaali leidmist.

Mis on kurkum?

Curcuma Longa ehk harilik kollajuur on ingveriliste sugukonda kuuluv taimeliik. Kurkumit on läbi aegade laialdaselt kasutatud nii India ja Hiina rahvameditsiinis kui ka Aasia köögis.

Kurkum on kasulik

Kurkumil, eriti selles sisalduval kurkumiinil, on mitmeid teaduslikult tõestatud tervisega seonduvaid hüvesid. Kurkum on tugev looduslik antioksüdant ja tugeva põletikuvastase toimega.

Klientide tagasiside

Me hindame kõrgelt oma klientide kasutuskogemust ja tagasisidet. Kui sa ei ole varasemalt EARTH SIGNATURE® kurkumisegu kasutanud, siis loe arvustusi mida inimesed arvavad meie tootest.

OSTUKORV
There are no products in the cart!